Внесок Червоного Хреста в розвиток дитячої хірургії

У Львові відбулася партнерська зустріч між заступником Міністра — керівником апарату МОЗ Василем ЛАЗОРИШИНЦЕМ та делегацією Червоного Хреста Люксембургу, яка була присвячена обговоренню перспектив подальшої реалізації в Україні «Програми допомоги дітям України з хірургічними вадами серця і розвитку дитячої кардіохірургії у Львові»

Нещодавно у Львові відбулася зустріч, в якій взяли участь виконавчий директор Люксембурзького Червоного Хреста Марк КРОШЕ, керівник проекту Міріам ЯКОБІ, заступник виконавчого директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Валерій СЕРГОВСЬКИЙ, голова Львівського обласного відділення Товариства Червоного Хреста України Валентин МОІСЕЄНКО, а також представники Департаменту ОЗ Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної клінічної лікарні, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Львівські лікарі ефективно співпрацюють з Люксембурзьким Червоним Хрестом  вже понад 21 рік. «Львівщина отримає близько одного мільйону євро допомоги на дитячу кардіохірургію. В нинішній важкий час для нашої країни таку допомогу важко переоцінити», — наголосив Василь ЛАЗОРИШИНЦЬ.

Після аналізу розвитку дитячої кардіохірургічної допомоги на Львівщині учасники підтвердили готовність до подальшої співпраці і активної розробки проектів, скерованих на зниження дитячої смертності в Україні.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51219

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді