Спрощено процедуру державної реєстрації імунобіологічних препаратів

Зареєстровано наказ Міністерства охорони здоров’я України, який передбачає можливість застосування спрощених вимог до державної реєстрації вакцин перекваліфікованих ВООЗ або вакцин, що зареєстровані в країнах , де регулятивні органи застосовують високі стандарти до якості

Зареєстровано Наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до Порядку проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), а також експертизи матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення» від 11.08.2014 № 566.

Документ передбачає можливість застосування спрощених вимог до державної реєстрації вакцин перекваліфікованих ВООЗ або вакцин, що зареєстровані в країнах, де регулятивні органи застосовують високі стандарти до якості. Прийняття наказу надасть змогу створити більш привабливі умови для реєстрації в Україні тих вакцин, які вже мають доведені показники ефективності, безпеки та якості за кордоном.

Основна мета наказу — створити належне забезпечення населення імунобіологічними препаратами, в тому числі у зонах АТО, введення воєнного, надзвичайного стану та задля виконання Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб.

Наказ набирає чинності зо дня його офіційного опублікування.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді