Українці забезпечені протиправцевою вакциною до кінця 2015 року

До аеропорту «Бориспіль» прибув другий транш гуманітарного вантажу від ВООЗ — 300 тисяч вакцин правцевого анатоксину вартістю понад 325 тисяч гривень

Цього обсягу вистачить для задоволення потреб населення України протягом 2015 року.

За даними прес-служби МОЗ України, гуманітарний вантаж транспортовано до складів ДП «Укрвакцина», де він буде розподілений по регіонах. Заступник міністра охорони здоров’я Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ зазначив, що в першу чергу вакцинами забезпечать регіони, де тривають бойові дії, та області, які приймають постраждалих.

«Протиправцевий анатоксин в першу чергу необхідний для щеплення поранених, оскільки існує загроза зараження гострим інфекційним захворюванням. Разом з тим, нам вистачить цих обсягів і для того, щоб забезпечити країну вакциною у 2015 році на 100%», — зазначив Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ.

22 вересня 2014 року Всесвітня організація охорони здоров’я надала Україні перший транш гуманітарної допомоги на суму 2,4 мільйони гривень, достатнього для лікування 170 тисяч пацієнтів протягом трьох місяців. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді