Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ: «Ми бачимо штучне перешкоджання проведенню державних закупівель»

В.о. Міністра охорони здоров’я України Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ доповів про основні причини затримки централізованих закупівель

Головною проблемою стали масові скарги від учасників до Антимонопольного комітету України (АМКУ), які блокують держзакупівлю ліків.

«Хочу звернути увагу, що у 2012 році до АМКУ було подано 4 скарги, у 2013 — жодної, а цього року — 33 (!) скарги. Цифри говорять самі за себе, ми бачимо штучне перешкоджання проведенню державних закупівель», — наголосив Василь ЛАЗОРИШИНЕЦЬ.

Деякі компанії блокують торги, навіть не маючи при цьому відповідної ліцензії щодо торгівлі лікарськими засобами. Після цієї заяви на прес-конференції, що відбулася в Уряді 9 жовтня, частина скарг була відкликана.

В.о. Міністра охорони здоров’я України зауважив, що надалі імена таких учасників торгів будуть оприлюднюватися широкому загалу. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді