Дніпропетровські медики стажуватимуться у США

Протягом 3 днів відомий травматолог Джеймс ФІЛЛІПС із Департаменту з надзвичайних ситуацій Бостонського медичного центру Beth Israel Deaconess і JCRC (Jewish Community Relations Council) відвідав провідні клініки Дніпропетровська, де проходили курс лікування учасники АТО

Іноземний фахівець ознайомився із процесами надання медичної допомоги на різних етапах, протезуванням пацієнтів, діючими протоколами, а також із системою надання допомоги на полі бою. Після цього Джеймс ФІЛЛІПС провів лекцію на тему «Сучасні підходи до лікування хворих з політравмою» для травматологів, хірургів, анестезіологів та спеціалістів з медицини невідкладних станів.

На підсумковій прес-конференції доктор відзначив значний досвід дніпропетровських лікарів у наданні медичної допомоги під час бойових дій і запропонував медикам стажування в американських колег у США, які готові поділитися своїми знаннями. Крім того, було досягнуто домовленості щодо проведення іноземними спеціалістами тренінгів у Дніпропетровську. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді