Ситуація щодо групового захворювання на гостру кишкову інфекцію серед мешканців мікрорайону Бортничі станом на 15 січня

Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомила, що у столиці тривають роботи з локалізації та ліквідації групового захворювання на гостру кишкову інфекцію серед мешканців мікрорайону Бортничі

Станом на 15 січня за медичною допомогою звернулось 128 осіб, із них — 104 дитини, у яких діагностовано гостру кишкову інфекцію (ГКІ).

З метою недопущення формування хронічних випадків інфекційних захворювань під час обстеження вогнищ ГКІ всім контактним особам було рекомендовано при перших ознаках хвороби одразу звертатись до закладу охорони здоров’я. Протягом останніх двох діб до лікувальних установ звернулось понад 20 жителів мікрорайону Верхні Бортничі. У вогнищах ГКІ триває проведення медичного нагляду за 212 контактними особами.

Ситуація перебуває на контролі Державної санітарно-епідеміологічної служби України та Київської міської державної адміністрації.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді