МОЗ підготувало проект постанови щодо забезпечення ліками хворих на СНІД та туберкульоз на окупованій території

Міністерство охорони здоров’я України передало до Кабінету Міністрів України проект постанови про забезпечення ліками хворих на ВІЛ/СНІД та туберкульоз, які залишаються на непідконтрольних територіях у Донецькій та Луганській областях

Документ регламентує порядок взаємодії центральних органів виконавчої влади, основних реципієнтів програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні та інших організацій щодо надання допомоги пацієнтам на тимчасово неконтрольованих територіях Луганської та Донецької та областей, а саме постачання:

  • лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування хворих на ВІЛ/СНІД, туберкульоз;
  • наркотичних препаратів для замісної підтримувальної терапії, закуплених за кошти гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

15 січня на засіданні спеціальної робочої групи, сформованої під загальним керівництвом ВООЗЗ, перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО пообіцяла оперативно затвердити та передати до Кабінету Міністрів України проект відповідної постанови.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51290

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді