Лікарям збережуть муніципальні надбавки

Віталій КЛИЧКО: «Незважаючи на всі складнощі, ми знайшли можливість забезпечити необхідне фінансування освіти та охорони здоров’я, оплату праці педагогів та лікарів»

Про це повідомив мер Києва Віталій КЛИЧКО під час обговорення проекту бюджету столиці та проекту Програми економічного і соціального розвитку Києва на поточний рік.

«Незважаючи на всі складнощі, ми знайшли можливість забезпечити необхідне фінансування освіти та охорони здоров’я, оплату праці педагогів та лікарів. Муніципальні надбавки до заробітної плати вчителів та лікарів будуть збережені»,— наголосив Віталій КЛИЧКО.

Мер Києва також підкреслив інформацію про стовідсоткове фінансування закупівлі медичних препаратів для важкохворих пацієнтів: «Ганебні випадки минулого року з дефіцитом та невчасними поставками ліків не повинні повторитися».

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді