На Житомирщині в частині загальноосвітніх шкіл введено карантин

Карантин триватиме з 23 по 28 лютого 2015 року

Житомирська міська рада повідомила, що станом на 20 лютого відсутність учнів на заняттях через захворюваність на ГРВІ становила 30%.

З 12 по 18 лютого на грип та ГРВІ захворіли 2773 особи, з яких 64,4% — діти віком до 17 років.

Протягом карантину керівники міських лікувально-профілактичних мають забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних заходів у місті, а також за обмеженням проведення масових зборів серед дітей.

За даними Житомирської обласної санепідемстанції, ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ стабільна по регіону, крім Овруцького, Народицького та Новоград-Волинського районів.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51100

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді