Інтернет-магазин Цифрового видавництва Експертус святкує свою третю річницю!

Раді повідомити, що цього місяця Цифрового видавництва Експертус святкує свою третю річницю та дарує приємні подарунки!

Шановні колеги!

Цього місяця інтернет-магазин Цифрового видавництва Експертус святкує свою третю річницю та дарує приємні подарунки. Саме так — до Дня народження магазину ми вирішили не приймати подарунки, як заведено, а навпаки — дарувати їх!

У період із 20 по 24 квітня оформите онлайн річну передплату наших видань або замовте доступ до систем та отримайте у подарунок:

Поспішайте отримати свою знижку!

Для замовлення необхідно зареєструватися на інтернет-магазині. Користувачі порталу «Медична справа» можуть використати для входу на інтернет-магазин ті самі email та пароль, що і для входу на портал.

Зверніть увагу! При замовленні на інтернет-магазині ви побачите повну вартість обраних видань. Але не переймайтеся! При виставленні рахунку менеджер, що зв’яжеться з вами, обов’язково врахує знижку.

Докладніше про роботу інтернет-магазину ― у розділі «Допомога»

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51290

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3485

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді