Робота екстреної медичної допомоги під час святкових днів

Михайло РАДУЦЬКИЙ: «Роботу столичних медиків під час святкування Дня столиці, Дня Києва та Трійці буде організовано так, щоб кожен, хто потребує медичної допомоги, отримав її якісно і швидко»

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло РАДУЦЬКИЙ розповів журналістам про роботу закладів охорони здоров’я та організацію надання швидкої медичної допомоги під час святкування Дня Києва та Святої Трійці.

«Роботу столичних медиків під час святкування Дня столиці, Дня Києва та Трійці буде організовано так, щоб кожен, хто потребує медичної допомоги, отримав її якісно і швидко. За дорученням мера міста Віталія Кличка ми чітко розписали графік чергування карет «швидкої» у центрі міста, особливо там, де відбуватимуться масові заходи. Також ми залучимо до роботи додаткові лікарсько-сестринські бригади та лікарів у медичних пунктах», — повідомив Михайло РАДУЦЬКИЙ.

Він також конкретизував, що у Києві щодня працюватимуть 199 бригад «швидкої», з яких 30 травня у центральній частині міста чергуватимуть 15 бригад та 31 травня — 8 бригад «швидкої».

Крім того, під час проведення районних заходів буде організована робота медичних пунктів та лікарсько-сестринських бригад.

Медичні установи, що надають стаціонарну допомогу, працюватимуть за таким графіком:

  • 30 травня, субота, — вихідний день;
  • 31 травня, неділя, — святковий, вихідний день;
  • 1 червня, понеділок, — вихідний день.

Для громадян цілодобово працюватиме консультативно-інформаційна служба «Здоров’я — порада лікаря за телефоном 15-83» (безкоштовно зі стаціонарних телефонів Києва).

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51219

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді