МОЗ та представництво Санофі підписали Меморандум про взаєморозуміння

Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ та Генеральний директор представництва Санофі в Україні та Білорусі Жан-Поль ШОЕР підписали Меморандум про взаєморозуміння

У минулу п’ятницю, 29 травня 2015 року, Міністр охорони здоров’я України Олександр КВІТАШВІЛІ та Генеральний директор представництва Санофі в Україні та Білорусі Жан-Поль ШОЕР підписали Меморандум про взаєморозуміння.

До заходу також долучилися посол Франції в Україні Ален РЕМІ та Старший віце-президент з корпоративної соціальної відповідальності Санофі Жиль ЛЕРНО.

Меморандум має поліпшити:

  • якість лікування цукрового діабету;
  • показники виявлення онкології молочної залози на ранніх стадіях;
  • розвиток галузі діагностики рідкісних захворювань шляхом впровадження новітніх технологій;
  • популяризацію фармако-економічного напряму в Україні.

«Основне завдання МОЗ України на сьогодні полягає у реформуванні системи охорони здоров’я з метою надання українським пацієнтам ширшого доступу до якісних лікарських засобів та медичних послуг; підвищенні рівня обізнаності суспільства про хвороби задля їх попередження та покращення показників ранньої діагностики. Ми підтримуємо активну позицію світових лідерів фармацевтичної галузі, які сприяють ефективному впровадженню реформ заради здоров’я та життя українських пацієнтів та прагнуть розширити спектр інноваційних ліків на українському ринку», — наголосив Олександр КВІТАШВІЛІ.

Жан-Поль ШОЕР розповів слухачам про власний досвід та готовність надати допомогу Україні: «Санофі має багаторічний досвід та готовність ділитися ним з українською владою. Ми впевнені, що разом зможемо внести позитивні зміни у систему охорони здоров’я, щоб українці отримували кращий доступ до лікування і підтримували здоров’я».

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50778

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3464

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6970

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді