Калькулятор розрахунку платних послуг та сервіс «Фінансовий план ЛПЗ»

Побачив світ серпневий номер журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Читайте слово головного редактора та обирайте статті, актуальні для вас

Читати журнал

Чи знаєте ви, що на egolovlikar.Експертус.ua вже з місяць є нові інтерактивні сервіси — «Калькулятор розрахунку вартості платної послуги» та «Фінансовий план ЛПЗ»? Завдяки їм заощадите час на розрахунках, швидше запровадите платні послуги й, відповідно, отримаєте додатковий дохід.

Як користуватися калькулятором платних послуг? Оскільки єдиного порядку, за яким формувати ціни й тарифи на медичні послуги на державному рівні, посадовці не затвердили, визначайте їх на основі собівартості. З нашим сервісом вам не потрібно ламати голову й виконувати складні математичні розрахунки. Калькулятор виконає все за вас! Унесіть вихідні дані — й отримаєте готову калькуляцію послуги, яку можна зберегти на своєму комп’ютері або одразу роздрукувати.

Сервіс автоматично зберігає результати розрахунків, а також вихідні дані для визначення коефіцієнта накладних витрат.

Калькулятор розрахунку платних послуг та сервіс «Фінансовий план ЛПЗ»

Щоб розрахувати вартість будь-якої послуги, пройдіть шість кроків.

Крок 1. Уведіть назву послуги, вартість якої потрібно розрахувати.

Крок 2. Уведіть назву посади медичного працівника, який безпосередньо надає послугу. Якщо працівників кілька, додайте відповідну кількість комірок.

Крок 3. Заповніть дані щодо лікарських засобів чи витратних матеріалів.

Крок 4. Заповніть дані щодо обладнання та решту чарунок.

Крок 5. Якщо якихось фактичних витрат не було в базисному році, уведіть у чарунку навпроти цих витрат 0, інакше калькулятор не порахує.

Крок 6. Уведіть граничний рівень рентабельності, який установив орган виконавчої влади.

Також радимо керівникам КНП присвятити увагу річному фінансовому плану: затвердити його потрібно до 1 вересня. Вам у поміч сервіс «Фінансовий план ЛПЗ». Приємного користування та легких розрахунків!

З повагою
головний редактор
Анна Леус

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Що відомо про електронну систему БПР

Що таке електронна система БПР, для кого і коли її впроваджуватимуть? Хто буде надавати освітні послуги через електронну систему БПР? Читайте про це в статті
3836

Фінансування БПР медичних працівників — 2024

Як держава фінансуватиме безперервний професійний розвиток працівників сфери охорони здоров’я у 2024 році? Чи змінився розмір відшкодування з минулого року, і хто може на нього розраховувати? Читайте про це у статті
1788

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді