Як і з якими міжнародними організаціями співпрацюватиме МОЗ

20 липня відбулося перше засідання секторальної робочої групи керівництва МОЗ та представників міжнародних організацій, які надають Україні допомогу у сфері охорони здоров'я. При МОЗ створили платформу із координації міжнародної технічної допомоги

Як організувати медичну допомогу онлайн

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України:

«Це установча зустріч секторальної робочої групи, головним завданням якої є розвиток співробітництва МОЗ з міжнародною спільнотою, забезпечення координації планів дій міністерства та планів донорів, а також моніторинг галузевих реформ та ролі у цьому донорських організацій».

Співголовами секторальної робочої групи визначені:

  • з боку МОЗ — Ігор Іващенко, заступник міністра з питань євроінтеграції
  • з боку міжнародних партнерів — доктор Ярно Хабіхт, голова Бюро ВООЗ в Україні

Як і з якими міжнародними організаціями співпрацюватиме МОЗ

Засідання групи відбулося у онлайн-режимі, а крім керівництва МОЗ участь у ньому взяли представники майже 30 міжнародних організацій, серед яких Бюро ВООЗ в Україні, Представництво ООН в Україні, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Глобальний фонд, Представництво Європейського Союзу в Україні, а також посольства різних країн.

За підсумками зустрічі сторони домовилися про створення тематичних підгруп, які відповідають за пріоритетні напрями роботи. Окрім представників МОЗ, до роботи підгруп залучать експертів підпорядкованих міністерству державних установ та підприємств, представники профільних міністерств, незалежні експерти тощо.

Перші засідання тематичних підгруп плануються на серпень.

За матеріалами МОЗ

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді