Експертус Медзаклад стартував! Випробуйте можливості системи!

Експертус Медзаклад — онлайн-інструмент для ефективної роботи керівників медзакладу в умовах реформи. Це правова підтримка в час мінливого і суперечливого законодавства, чіткі рекомендації експертів щодо робочих ситуацій, в яких інші лиш розводять руками і чекають вказівок від МОЗ. Станьте одним із лідерів — випробуйте можливості Експертус Медзаклад просто зараз!

Вперше в Україні почала роботу Експертус Медзаклад для керівників галузі охорони здоров’я: головлікаря, його заступників, головних і старших медсестер.

«В Експертус Медзаклад — зручний пошук необхідної інформації, є розлогі професійні консультації. — Вкрай важливі рубрики з охорони праці, інформаційних технологій, медичного права. А головне – всі матеріали актуальні та необхідні медикам для реалізації реформ і переходу до автономізації закладів», — коментуєголовний лікар Маргаріта Шмельова.

Тепер ви отримаєте відповідь на гострі питання та експертні консультації від авторитетних експертів галузі з міністерств та відомств щодо прав працівників і пацієнтів, кадрових питань, лікувальної справи, ведення документації, ризиків і можливостей медзакладу.

Експертус Медзаклад допоможе:

  • Не прогавити жодної законодавчої зміни
  • Перебудувати роботу під реформу галузі охорони здоров’я
  • Швидко підготувати документ
  • Знайти аргументи для перевіряльника

Система підходить для керівників усіх медичних закладів — як приватних, комунальних некомерційних, так і бюджетних.

Система поєднує алгоритми та готові рішення проблемних ситуацій від офіційних органів, посадовців і провідних експертів галузі.

Експерти Системи — досвідчені управлінці, практики та фахівці компетентних державних органів, які готують для Вас консультації, робочі ситуації, інструкції, таблиці, пам’ятки, алгоритми тощо. У кожній робочій ситуації — відповідь на фахові питання з посиланнями на конкретний пункт нормативного документа.


 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Як працює електронна система охорони здоров'я

Дізнайтеся зі статті, які можливості пропонує медзакладам і пацієнтам електронна система охорони здоров'я, які заклади мають там зареєструватися та які технічні вимоги до електронних медичних інформаційних систем
30656

Медична інформаційна система у медичному закладі: як обрати і впровадити

Електронна система охорони здоровʼя України є дворівневою та складається з центральної бази даних, що є сукупністю реєстрів, та медичних інформаційних систем (МІС). Детальніше про МІС читайте в статті
13271

Електронні медичні записи: як вести, щоб не втратити коштів від НСЗУ

Аби отримати оплату за надані послуги за Програмою медгарантій, медзаклади повинні звітувати про них в електронній системі охорони здоров'я. Як без помилок вести електронні медичні записи в ЕСОЗ
23292

ДП "Електронне здоров'я" про зміни в найближче півріччя: офіційно!

Прес-служба ДП "Електронне здоров'я" відовідає на запитання Медичної справи щодо нововведень у роботі медзакладів. Поговорили про уведення електронної медкартки, технічне забезпечення сільських амбулаторій, безплатні сервіси МІС, а головне — про обмін даними між медзакладами в різних МІС.
2736

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді