МОЗ розробляє національну політику щодо забезпечення лікарськими засобами

20 грудня 2016 року в МОЗ відбулося засідання робочої групи з розроблення національної політики щодо забезпечення лікарськими засобами.

У листопаді МОЗ опублікував на своєму офіційному сайті проект Національної політики щодо забезпечення лікарськими засобами на період до 2025 року.

Під час громадського обговорення проекту надійшло чимало пропозицій та зауважень, які опрацювали члени робочої групи. Разом із тим свої консультації надали міжнародні експерти Європейського регіонального бюро ВООЗ (ЄРБ ВООЗ) та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Заступник міністра охорони здоров’я України доктор Роман Ілик звернув увагу членів робочої групи на те, що питання забезпечення фізичної та економічної доступності лікарських засобів, визначене у Плані пріоритетних дій Уряду, та нормативно-правове регулювання у сфері обігу лікарських засобів потрібно провадити з дотриманням підходів, гармонізованих із законодавством Європейського Союзу. До засідання долучився також працівник департаменту технологій охорони здоров’я та лікарських засобів ЄРБ ВООЗ Гійомом Деде.

Доопрацьована версія національної політики за результатами засідання робочої групи буде опублікована згодом.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
5168

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді