Затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

Кабінет Міністрів України постановою від 13.07.2016 № 446 затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

Ліцензійні умови встановлюють вичерпний перелік документів, які потрібно додати до заяви про отримання ліцензії, а також визначають організаційні, кадрові, технологічні вимоги, обов'язкові для виконання під час провадження зазначеної діяльності.

Ліцензіати, які мають ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами і на поводження з особливо небезпечними речовинами та небезпечними відходами, мають подати до органу ліцензування документи та відомості, визначені частиною третьою статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», протягом двох місяців із дня опублікування цієї постанови.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді