На базі Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проходять курси дезінфекторів, що триватимуть по 11 грудня. Метою навчання є удосконалення знань та практичних навичок з питань дезінфектології спеціалістів територіальних установ санепідслужби та лікувально-профілактичних закладів області.
Викладачі: лікарі-епідеміологи відділень організації епіддосліджень, особливо небезпечних інфекцій, інженер з техніки безпеки ДУ «ІФОЛЦ ДСЕСУ» та викладачі медичного коледжу.
Зміст лекцій:
- організація деззаходів;
- епідеміологія як наука;
- етіологія та профілактика інфекційних захворювань;
- дезінфекція, стерилізація, дезінсекція, дератизація;
- нормативні документи;
- обліково-статистична документація дезвідділень;
- Державний реєстр дезінфекційних засобів.
Практика полягає у фаховому проведенні заключної дезінфекції у вогнищах інфекційних захворювань, ознайомлення з функціонуванням стаціонарних та пересувних дезкамер, режимами їх роботи та контроль.
У разі успішного складання іспиту, слухачі отримають свідоцтва про проходження курсової підготовки.