Вакцини, які закуповує МОЗ, проходять подвійний контроль якості

16 серпня у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему «Вакцинація в Україні: реальний стан речей».

16 серпня у прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему «Вакцинація в Україні: реальний стан речей».

Під час конференції заступник Міністра охорони здоров’я України (МОЗ) Олександр ТОЛСТАНОВ зазначив, що усі вакцини, які закуповує МОЗ України, двічі проходять контроль якості.

По-перше, усі вакцини, які закуповує МОЗ та які використовуються для вакцинації, зареєстровані в Україні і перед централізованим постачанням до регіонів проходять лабораторний контроль якості. Якщо вакцина зареєстрована, то вона вже пройшла відповідне випробування, має відповідний сертифікат, і лише тоді може брати участь в торгах.  По-друге, після проведення торгів, обрання переможців, перед відправленням вакцини в регіони, вона знову проходить контроль якості.

В Україні контроль якості медичних імунобіологічних препаратів здійснюється лабораторією Державного Підприємства «Державний експертний центр МОЗ України», яка сертифікована Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) і має усі необхідні дозвільні документи.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6213

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21987

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4773

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді