Другий раунд вакцинації проти поліомієліту продовжено до 18 грудня

У Міністерстві охорони здоров’я України ухвалили рішення про продовження другого раунду додаткової вакцинації проти поліомієліту до 18 грудня 2015 року за рекомендацією ВООЗ

У Міністерстві охорони здоров’я України ухвалили рішення про продовження другого раунду додаткової вакцинації проти поліомієліту до 18 грудня 2015 року за рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я у зв’язку із невисоким рівнем охоплення щепленнями.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я Ігоря ПЕРЕГІНЦЯ, за майже півтора тижні другого туру додаткової імунізації проти поліомієліту, який розпочався 30 листопада 2015 року, станом на 8 грудня 2015 року вакциновано 1039 026 дітей, що складає лише 44,26% від загальної кількості дітей, віком від 2 місяців до 6 років.

У першому ж турі додаткової імунізації показники були кращими: вакциновано 1,4 мільйони дітей, що складає майже 65% від загальної кількості.

Ігор ПЕРЕГІНЕЦЬ пояснив ситуацію, що склалася, спекуляціями навколо вакцинації і вакцин, які фігурують в інформаційному просторі. Заступник Міністра охорони здоров’я запевнив, що побоювання марні, і смертей від оральної поліовакцини, що використовується уже понад півстоліття у всьому світі, бути не може. Також він подякував лікарям, що сумлінно виконують свої обов’язки.

Нагадаємо: другий раунд додаткової вакцинації проти поліомієліту в Україні мав завершитися 13 грудня.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді