На Херсонщині завершено підготовчий етап реалізації Національного проекту «Нове життя»

Проект перинатального центру передбачає створення медичного закладу з з урахуванням найсучасніших досягнень у будівництві медичних об’єктів.

На Херсонщині завершено підготовчу роботу щодо створення обласного перинатального центру відповідно до Указу Президента України «Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямків соціально-економічного та культурного розвитку» від 08 вересня 2010 № 895/2010.

Проект такого центру передбачає створення медичного закладу з урахуванням найсучасніших досягнень у будівництві медичних об’єктів.

Зокрема, у закладі будуть наявні так звані «чисті приміщення», система кондиціонування, вентиляції та подачі газів, що відповідатиме міжнародним стандартам ISO (International Organization for Standardization) спеціально для вагітних жінок із різноманітними ускладненнями, а також їхніх новонароджених дітей вагою від 500 грам.

Нагадаємо, під час чергового засідання (22 листопада 2013 року) експертна комісія з реалізації Національного проекту «Нове життя» — нова якість охорони материнства та дитинства» включила Херсонську область до Бюджетної програми щодо створення обласного перинатального центру. Загальна вартість проекту становить 79,391 мільйонів гривень, з них на закупівлю медичного обладнання — 23,8 мільйонів гривень. Окрім того, Благодійним фондом Віктора Пінчука буде закуплено обладнання вартістю 4,3 мільйонів гривень, яке відповідатиме міжнародним вимогам надання медичної допомоги.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21883

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4726

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді