Зміни у виплаті надбавок деяким категоріям медичних працівників

Виплати деяким категоріям працівників закладів охорони здоров’я будуть здійснюватися за умови забезпечення у повному обсязі бюджетними коштами обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я.

Кабінет Міністрів України видав постанову «Деякі питання оплати праці працівників закладів охорони здоров’я» від 25.03.2014 № 95. Постановою затверджено, що виплати деяким категоріям працівників закладів охорони здоров’я будуть здійснюватися за умови забезпечення у повному обсязі бюджетними коштами обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я.

Це стосується таких постанов Кабінету Міністрів України:

  • «Деякі питання оплати праці працівників протитуберкульозних закладів» від 20.04.2013 № 174;
  • «Деякі питання оплати праці медичних працівників системи екстреної медичної допомоги» від 27.03.2013 № 199;
  • «Деякі питання оплати праці медичних працівників, що надають первинну медичну допомогу» від 30.12.2013 № 977.

Відповідні заходи вживаються з метою з метою економного і раціонального використання державних коштів та будуть діяти до стабілізації економічної ситуації в країні.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51100

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7096

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді