Перевірки стану охорони праці в закладах охорони здоров’я

Головна тема цього номеру — «Перевірки стану охорони праці в закладах охорони здоров’я». Дізнайтесь усю необхідну інформацію про об’єкти у закладах охорони здоров’я, які є підконтрольними Держгіпромнагляду, які існують види перевірок та як головному лікареві підготуватися до них.

Шановні колеги, у нас для вас є чудова новина — вийшов друком квітневий (№ 04/2014) номер журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Певні, що свіжий номер журналу порадує Вас цікавими та актуальними статтями.

Головна тема цього номеру — «Перевірки стану охорони праці в закладах охорони здоров’я». Дізнайтесь усю необхідну інформацію про об’єкти у закладах охорони здоров’я, які є підконтрольними Держгіпромнагляду, які існують види перевірок та як головному лікареві підготуватися до них. А також окрема стаття присвячена діям головного лікаря при виявленні Держгірпромнаглядом порушень щодо стану охорони праці у закладі охорони здоров’я.

Прочитавши статтю «Видача листків тимчасової непрацездатності приватними закладами охорони здоров’я» ви дізнаєтесь про те, як бути приватним закладам, яких лише недавно наділили правом видавати листки непрацездатності.

Також у квітневому номері ми підготували для вас відповіді на найактуальніші запитання стосовно відпусток медичних працівників та важливу інформацію стосовно відповідальності за порушення у сфері захисту персональних даних.

З повним змістом квітневого (№ 04/2014) номеру журналу «Управління закладом охорони здоров’я» ви можете тут.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119559

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді