Усі держзакупівлі лікарських засобів у 2016 році в Україні здійснюватимуть міжнародні організації

Сьогодні, 12 січня 2016 року, прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК підписав розпорядження Кабінету Міністрів України «Про закупівлю лікарських засобів, медичних виробів та пов’язаних з цим послуг із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі» від 4 листопада 2015 року № 1396-р

Сьогодні, 12 січня 2016 року, прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК підписав розпорядження Кабінету Міністрів України «Про закупівлю лікарських засобів, медичних виробів та пов’язаних з цим послуг із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі» від 4 листопада 2015 року № 1396-р.

Міністерство охорони здоров’я України запровадило практику передачі закупівель міжнародним організацям у 2015 році, уклавши угоди з трьома міжнародними організаціями — Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), ПРООН та Crown Agents на суму майже 2,2 мільярда гривень.

Відтепер закупівлі за рахунок коштів державного бюджету лікарських засобів, медичних виробів та пов’язаних з цим послуг здійснюватимуться із залученням міжнародних організацій у повному обсязі.

Такі міри мають прискорити процес закупівель і забезпечення населення необхідними вакцинами і ліками, а також зменшити корупційні ризики під час проведення тендерів.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді