Стандарт НАТО з медичної евакуації запроваджують у Збройних силах України

У Збройних силах України впровадили стандарт Організації північноатлантичного договору (НАТО) щодо медичної евакуації

У Збройних силах України впровадили стандарт Організації північноатлантичного договору (НАТО) щодо медичної евакуації.

Заступник міністра оборони Юрій ГУСЄВ розповів, що вказаний стандарт розрахований на використання у спільних операціях Збройних сил України з країнами-членами НАТО. Ним визначені основні поняття щодо процедур медичної евакуації та їхні види у країнах Альянсу. За його матеріалами у майбутньому можливо розробляти надійні та ощадливі системи евакуації, включно з аеромедичними.

У Збройних силах України вже затверджені 65 стандартів НАТО. Планується розробка ще 70, спрямованих на підвищення рівня взаємосумісності Збройних сил України з країнами-членами НАТО, протягом 2016-2018 років. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді