Скачайте направлення для дослідження крові на пробу Кумбса: форма № 206/о

UA RU
Перегляньте форму направлення для аналізу крові на пробу Кумбса та фіксації результату дослідження. Скачайте бланк № 206/о, щоб використати в роботі

Профілактика ВІЛ-інфікування у медзакладі ►►► ТЕСТ

Форма медичної облікової документації № 206/о «Направлення №__ для дослідження крові на пробу Кумбса», «Результат дослідження №__ крові на пробу Кумбса» (рос. — 206/у) використовується у лабораторіях лікувально-профілактичних закладів.

Форма 206/о затверджена наказом МОЗ «Про затвердження форм медичної облікової документації, що використовується в лабораторіях лікувально-профілактичних закладів» від 04.01.2001 № 1. Цю та інші медичні форми ввели у зв'язку з переходом ЗОЗ на міжнародну статистичну класифікацію хвороб десятого перегляду (МКХ-10).

✅✅✅ Як ефективно організувати документування в медичному закладі: пам'ятка

Направлення для дослідження крові на пробу Кумбса, результат дослідження — форма no 206/о

Скачайте направлення для дослідження крові на пробу Кумбса: форма № 206/о

Скачати

Багато облікових форм ведуть в електронному форматі. Однак бланк n 206/о «Направлення для дослідження крові на пробу Кумбса» можна оформлювати лише на папері. Така вимога прописана в додатку до наказу МОЗ «Про запровадження ведення електронного варіанта облікових статистичних форм в лікувально-профілактичних закладах» від 05.07.2005 № 330 — Переліку облікових статистичних форм, які мають вестись на паперових носіях.

Нові вимоги до ліцензування медичної практики