Журнал контролю роботи стерилізаторів: скачайте форму № 257/о

Перегляньте форму журналу контролю роботи стерилізаторів та скачайте бланк № 257/о, щоб використати в роботі

Форма медичної облікової документації № 257/о «Журнал контролю роботи стерилізаторів повітряного, парового (автоклаву)» (рос. — 257/у) використовується у лабораторіях лікувально-профілактичних закладів.

Медсестринство: три зміни в роботі

Форма 257/о затверджена наказом МОЗ «Про затвердження форм медичної облікової документації, що використовується в лабораторіях лікувально-профілактичних закладів» від 04.01.2001 № 1. Цю та інші медичні форми ввели у зв'язку з переходом ЗОЗ на міжнародну статистичну класифікацію хвороб десятого перегляду (МКХ-10).

На титульному аркуші журналу 257/о вказують нормативно-технічну документацію, вимогами якої керуються під час контролю за роботою стерилізаторів.

Журнал контролю роботи стерилізаторів — форма no 257/о

Журнал контролю роботи стерилізаторів повітряного, парового (автоклаву): скачайте форму № 257/о

Скачати

Багато облікових форм ведуть в електронному форматі. Однак форму no 257/о «Журнал контролю роботи стерилізаторів повітряного, парового (автоклаву)» можна оформлювати лише на папері. Така вимога прописана в додатку до наказу МОЗ «Про запровадження ведення електронного варіанта облікових статистичних форм в лікувально-профілактичних закладах» від 05.07.2005 № 330 — Переліку облікових статистичних форм, які мають вестись на паперових носіях.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді