Журнал реєстрації мікробіологічних і паразитологічних досліджень: скачайте форму № 252/о

У статті — поради щодо заповнення журналу реєстрації мікробіологічних і паразитологічних досліджень. Скачуйте форму журналу № 252/о — і оформляйте без помилок

Форма медичної облікової документації 252/о «Журнал реєстрації мікробіологічних і паразитологічних досліджень» (рос. — форма 252/у) використовується у лабораторіях лікувально-профілактичних закладів. Журнал призначений для реєстрації мікробіологічних і паразитологічних досліджень.

Підсумки року: дайджест змін у медичному законодавстві

Форма 252/о затверджена наказом МОЗ «Про затвердження форм медичної облікової документації, що використовується в лабораторіях лікувально-профілактичних закладів» від 04.01.2001 № 1. Цю та інші форми ввели у зв'язку з переходом ЗОЗ на Міжнародну статистичну класифікацію хвороб десятого перегляду (МКХ-10).

Журнал реєстрації мікробіологічних і паразитологічних досліджень: бланк № 252/о

Журнал реєстрації мікробіологічних і паразитологічних досліджень: бланк № 252/о

Скачати

Як заповнювати журнал

На титульному аркуші журналу за формою 252/0 вказують назву дослідження.

Підстава для прийому матеріалу на дослідження — бланки-направлення.

NB! Якщо обсяг роботи великий, то наказ дозволяє вести журнал за видами досліджень: на ентеробактерії, коринобактерії, коки тощо.

Далі подають перелік нормативних документів, згідно з вимогами яких збирають матеріал і проводять лабораторні дослідження.

Медпрацівник повинен надати черговий реєстраційний номер кожному матеріалу, що надійшов. За цим номером:

  • проводять дослідження аж до їх завершення
  • ведуть всі записи в робочому журналі та на бланку, не допускаючи розходжень номерів

Чи можна оформити електронний журнал

Багато облікових форм ведуть в електронному форматі. Однак форму n 252/о «Журнал реєстрації мікробіологічних і паразитологічних досліджень» можна оформлювати лише на папері. Така вимога прописана в додатку до наказу МОЗ «Про запровадження ведення електронного варіанта облікових статистичних форм в лікувально-профілактичних закладах» від 05.07.2005 № 330 — Переліку облікових статистичних форм, які мають вестись на паперових носіях.зміст

Нові вимоги до ліцензування медичної практики