Порядок допуску до пацієнтів стаціонару: зразок листівки для відвідувачів

Порядок допуску до пацієнтів стаціонару має бути розроблений не лише у форматі внутрішнього документу, а й у вигляді санбюлетенів чи брошур для ознайомлення відвідувачів. Збережіть собі зразок такого документу!

На законодавчому рівні затверджено порядок допуску до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. А отже, керівники ЛПЗ мають подбати про ознайомлення відвідувачів з правилами поводження у таких відділеннях, наприклад, за допомогою листівок.

Порядок допуску до пацієнтів стаціонару: зразок листівки для відвідувачівЧитайте: "Права пациентов: законодательство и локальные нормы"

   

 Зразок листівки щодо правил відвідування пацієнтів у відділенні інтенсивної терапії

Шановний відвідувачу!

Ваш родич перебуває у нашому відділенні у важкому стані, ми надаємо йому всю необхідну допомогу.

Перед його відвідуванням уважно ознайомтеся з правилами перебування у відділенні інтенсивної терапії. Пам’ятайте, всі вимоги, які ми висуваємо до відвідувачів відділення, продиктовані турботою про безпеку і комфорт пацієнтів.

1. Організм вашого родича зараз особливо вразливий до інфекції. Тому, якщо у вас є будь­які ознаки інфекційних захворювань (нежить, кашель, біль у горлі, нездужання, підвищення температури, висип, кишкові розлади), не заходьте у відділення: це вкрай небезпечно для вашого родича та інших пацієнтів. Повідомте медичному персоналу про наявність у вас будь­яких захворювань для з’ясування того, чи становитиме це загрозу для хворих, які перебувають у відділенні.

2. Перед відвідуванням відділення зніміть верхній одяг, надягніть бахіли, халат, маску, шапочку, ретельно вимийте руки.

3. У відділення заборонено заходити особам у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Порядок допуску до пацієнтів стаціонару: зразок листівки для відвідувачівЧитайте: "Обработка рук медицинских работников"

  

4. У палаті відділення інтенсивної терапії можуть перебувати одночасно не більше двох родичів.

5. У відділенні слід дотримуватися тиші, не брати з собою мобільних і електронних пристроїв (або вимкнути їх), не торкатися до приладів і медичного обладнання, спілкуватися з родичем потрібно тихо. Не можна підходити і розмовляти з іншими пацієнтами відділення. Неухильно виконуйте вказівки медичного персоналу, щоб не перешкоджати наданню медичної допомоги іншим хворим.

6. Вийдіть із відділення інтенсивної терапії на прохання медичного персоналу, наприклад, якщо медики мають провести у палаті інвазивні маніпуляції.

З пам’яткою ознайомився. Зобов’язуюся виконувати зазначені у ній вимоги.

_______________________________                 _____________          ____                _____________          ____

                                  (ПІБ)                                                                                    (підпис)                                                          (дата)

Відповідно до наказу МОЗ від 15.06.2016 № 592

Нові вимоги до ліцензування медичної практики