В столиці пройшов науково-практичний семінарі з проблем педіатрії

Лікарі Київської, Черкаської, Кіровоградської та Харківської областей 16 вересня взяли участь в науково-практичному семінарі «Проблемні питання педіатрії у практичній медицині»

Учасників семінару привітали перший проректор НМАПО ім. П. Л. Щупика, д.м.н., професор, член-кореспондент НАМН України Ю. П. ВДОВИЧЕНКО, а також представники органів місцевого самоврядування з кожного регіону. Виступи були присвячені значенню підвищення кваліфікації лікарів та їхньої готовності надавати якісну медичну допомогу.

В рамках заходу гості ознайомилися з доповідями та лекціями провідних вітчизняних фахівців з таких тем:

  • актуальні проблеми імунопрофілактики;
  • лікування вірусно-респіраторних захворювань;
  • інноваційні підходи в лікуванні та профілактиці інфекційно-асоційованих патологій;
  • нагальні питання та практичні аспекти діагностики, лікування та профілактики найбільш поширених захворювань у дітей.

Лектори: професори БЕРЕЖНИЙ С. В., БЕКЕТОВА Г. В., КРАМАРЬОВ С. А., ЧЕРНИШОВА Л. І, ШАДРІН О. Г., КОРНЄВА В. В. та БОБРОВА В. І.

За допомогою сучасних телетехнологій учасники мали можливість прослухати в онлайн-режимі лекції професора ЧОПЯК В. В., отримати відповіді на запитання, а також долучитися до дискусії щодо сьогоденних проблем з педіатрії.

Наступний семінар з циклу відбудеться 16 жовтня цього року для фахівців Київської, Сумської, Полтавської та Чернівецької областей.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51116

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3478

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7119

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді