Відповіді на запитання за темою Підвищення кваліфікацїї медсестер

Оплата лікарняного в період підвищення кваліфікації
Працівника направили на підвищення кваліфікації з відривом від виробництва. У цей час він захворів й оформив лікарняний. Чи надавати йому допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю за ті дні, які збіглися з періодом підвищення кваліфікації?
693
Курси підвищення кваліфікації медсестри в разі зміни посади
Медична сестра пропрацювала у терапевтичному відділенні дев’ять років і проходила курси підвищення кваліфікації відповідного циклу. Адміністрацією закладу охорони здоров’я переведена на посаду медичної сестри кардіологічного відділення. Які курси вона має проходити і за якою формою?
9598
Чи можна відтермінувати курси підвищення кваліфікації для медсестри?
Медична сестра працює у гінекологічному відділенні. Має стаж роботи 10 років. Курси підвищення кваліфікації пройшла 2011 року, тоді ж і проатестувалась. Далі пройшла позачергову атестацію у 2012 році. Наступна атестація буде 2017 року, проте строк закінчення курсів стікає 2016 року. Чи можна не проходити курси підвищення кваліфікації 2016 року, а пройти їх 2017 року, тобто в рік проходження чергової атестації?
3499
Сестра медична палатна переведена на посаду сестри медичної з дієтології: чи обов’язково проходити атестацію
Сестра медична палатна, яка має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Сестринська справа», переведена на посаду сестри медичної з дієтології. Сестра медична з дієтології теж атестується за спеціальністю «Сестринська справа». Чи має право працівниця на отримання заробітної плати за вищою кваліфікаційною категорією без повторної атестації?
3829