Дашкевич Юлія

Дашкевич Юлія
головний редактор Вищої школи безперервного професійного розвитку

Статті автора

Повышение квалификации медицинских работников в Высшей школе непрерывного профессионального развития
Хотите овладеть новыми знаниями, разобраться в сложных вопросах медицинского законодательства и повысить квалификацию? Выбирайте нужную программу и начинайте проходить обучение онлайн для врачей, медицинских сестер, руководителей медучреждений и их заместителей
4190
Підвищення кваліфікації медичних працівників у Вищій школі безперервного професійного розвитку
Хочете опанувати нові знання, розібратися в складних питаннях медичного законодавства та підвищити кваліфікацію? Обирайте потрібну програму та починайте проходити навчання онлайн у Вищій школі БПР
23395
Підвищення кваліфікації медичних сестер у Вищій школі безперервного професійного розвитку
Бажаєте навчатися, шукаєте якісні ресурси із перевіреною, повною та актуальною інформацією, але не маєте часу або змоги відвідувати очні курси підвищення кваліфікації медсестер? Тоді онлайн-навчання для медсестер Вищої школи безперервного професійного розвитку — для вас!
59433
Повышение квалификации медицинских сестер в Высшей школе непрерывного профессионального развития
Хотите учиться, ищете качественные ресурсы с проверенной, полной и актуальной информацией, но нет времени или возможности посещать очные курсы повышения квалификации медсестер? Тогда онлайн-программа для медсестер Высшей школы непрерывного профессионального развития – для вас!
20451
Стандарти лікування туберкульозу: рекомендації ВООЗ
Останній раз рекомендації щодо лікування мультирезистентного та рифампіцин-резистентного туберкульозу ВООЗ оновлювала 2016 року. Відтоді з’явилися нові клінічні дослідження, на основі яких потрібно було актуалізувати цю інформацію. І ось це сталося.
4307