Направлення на мікробіологічне дослідження: скачайте форму № 204/о

UA RU
Щоб оформити бланк «Направлення на мікробіологічне (бактеріологічне, вірусологічне, паразитологічне) дослідження», скачайте форму № 204/о

Форму медичної облікової документації № 204/о «Направлення на мікробіологічне (бактеріологічне, вірусологічне, паразитологічне) дослідження» (рос. — 204/у) використовують у лабораторіях лікувально-профілактичних закладів.

Коронавірус: як підготувати заклад за рекомендаціями МОЗ

Форма 204/0 затверджена наказом МОЗ «Про затвердження форм медичної облікової документації, що використовується в лабораторіях лікувально-профілактичних закладів» від 04.01.2001 № 1. Цю та інші медичні форми ввели у зв'язку з переходом ЗОЗ на міжнародну статистичну класифікацію хвороб десятого перегляду (МКХ-10).

✅✅✅ Санбюлетень «Туберкульоз: як не заразитися від пацієнтів»

Форма 204/о — направлення на мікробіологічне дослідження — бланк

Ф. № 204/о «Направлення на мікробіологічне (бактеріологічне, вірусологічне, паразитологічне) дослідження»

Скачати

Багато облікових форм ведуть в електронному форматі. Однак форму no 204/о можна оформлювати лише на папері. Така вимога прописана в додатку до наказу МОЗ «Про запровадження ведення електронного варіанта облікових статистичних форм в лікувально-профілактичних закладах» від 05.07.2005 № 330 — Переліку облікових статистичних форм, які мають вестись на паперових носіях.

Безперервний професійний розвиток медичних сестер у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді